İlçe Başkanı

Eşref KUREM

Bursa/M.K.Paşa doğumludur.İlkokul, orta ve lise eğitimini Bursa da yapmıştır. İTÜ Sakarya Müh. Fak. Makina Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler MYO öğretim görevlisi olarak çalışmıştır ve aynı üniversitede yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamlamıştır.Halen ortağı olduğu bir şirkette iş hayatına devam ediyor. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Kadın Kolları Başkanı

Anzelha Nazlı Tan

Şanlıurfa doğumludur. Çocuk gelişimi ve Eğitimi Mezunu Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler (ÖnLisans) Geçmiş Dönemlerde İlçe Kadın Kolları Yürütmede Görev almıştır. B.T.S.O 59.Komite Eğitim Konseyi Üyesi görevine devam etmektedir Özel Okul Eğitim Sektöründe Faaliyet Vermektedir . Evli 1 çocuk Annesidir

Devamını Oku

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı

Mert Yıldız

1989 Bursa Osmangazi doğumludur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlamış ardından Uludağ Üniversitesi teknik bilimler MYO iklimlendirme, soğutma bölümüne devam etmiştir. Doğalgaz, enerji, mekanik, tesisat iş adamları derneği kurucu yönetim kurulu üyesidir. Çeşitli spor kulüplerinde yöneticilik yapmış, halen Altınovaspor yönetim kurulu üyesidir. İş hayatına doğalgaz ve ısıtma, soğutma sektöründe şirket sahibi olarak devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Teşkilat Başkanı

Nuri Uğurlu

1975 Trabzon doğumludur.Yükseklisans mezunudur.Özel eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir.Evli ve üç çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Seçim İşleri Başkanı

Furkan Alpaslan

1993 Bursa doğumludur, Beykent Üniversitesi Hukuk fakültesi mezunudur. İnşaat sektöründe faaliyet vermektedir. Evlidir

Devamını Oku

Tanıtım Medya Başkanı

Gülizar Aras

1984 Bursa doğumludur. Lisans mezunudur. Basın-Yayın ve Halkla ilişkiler alanında uzun yıllar çalışmıştır. 1.Kademe Satranç Antrenörü olup Satranç ve Akıl - Zeka oyunları öğretmenliği yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk annesidir.

Devamını Oku

Sosyal İşler Başkanı

Fatoş Şahintürk

1977 Bursa Doğumludur. Lisans mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi Deulcom Internatıonal Uçuş Hostesliği eğitimi almıştır. Özel bir Havayolu şirketinde uçuş hostesliği yapmıştır. Uzun süre çeşitli bankalarda Özel Bankacılık ve Bireysel Bankacılık görevlerinde çalışmıştır. 3 yıl Sürücü Kursu Eğitmenliği yapmıştır. Halen bir mühendislik firmasında yönetici olarak çalışmaktadır. Çeşitli STK’larda gönüllü çalışmaya devam etmektedir. Nilüfer ilçe Kadın kollarında Ar-Ge Birim Başkanı olarak görev yapmıştır. Önceki dönem Nilüfer ilçe Kadın Kolları Başkanı olarak görev yapmıştır. Evlidir.

Devamını Oku

Yerel Yönetimler Başkanı

Serdal Aktaş

1985 Bursa doğumlu olup aslen Erzurumludur. Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. İnşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Çeşitli STK'ların yönetiminde görev almaktadır. Evlidir.

Devamını Oku

1985 Bursa doğumlu olup aslen Erzurumludur. Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. İnşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Çeşitli STK'ların yönetiminde görev almaktadır. Evlidir.

Ekonomik İşler Başkanı

Fahrettin Altunkaya

1964 Elazığ doğumludur.Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye mezunudur. Mali Müşavirlik mesleğini icra etmektedir.Önceki dönem İdari ve Mali İşler Birim başkanlığını yürütmüştür.Evli ve iki çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı

Şeyma Karaatay

1996 Bursa doğumludur. Hukuk fakültesi eğitimine devam etmektedirAynı zamanda eğitim sektöründe bulunmaktadır.

Devamını Oku

Mali ve İdari İşler Başkanı

Mustafa Süngü

1975 Bursa doğumludur, Anadolu Ünv ;İşletme Fakültesi Muhasebe Finansman mezunudur. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. .Evli ve iki çocuk babasıdır.

Devamını Oku

İlçe Sekreteri

Volkan Bahadır Koçak

1990 Bursa doğumludur, Yurt dışında Mekatronik lisans eğitiminden sonra AÖF Sosyoloji lisans eğitimi almaktadır. Özel eğitim ortaklığı bulunan aile şirketinde çalışmaktadır.

Devamını Oku

Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yrd.

Aygül KARAALP

1990 İstanbul doğumlu olup aslen Diyarbakırlıdır. Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur. Sahibi olduğu yapı denetim firmasında yönetim kurulu başkanı olarak çalışmaktadır. Çeşitli STK’larda yönetim biriminde görev almaktadır. Bekardır.

Devamını Oku

Teşkilat Başkan Yrd.

Bilgin Şakir Tiryaki

1965 Rize doğumludur.Aslen Tekirdağ'lıdır.Bursa İmam Hatip Lisesi ve İTÜ-Sakarya M.Y.O Motor bölümü mezunudur.Emeklidir.AK Parti Nilüfer Kurucu yönetim kurulu üyesidir.Evli ve iki çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Teşkilat Başkan Yrd.

Onur Boztürk

1987 bursa doğumludur.Beykent üniversitesi gümrük işletme ,anadolu üniversitesi işletme,uludağ üniversitesi emlak yönetimi,uludağ üniversitesi turizm ve seyahat işletmeciliği ve anadolu üniversitesi maliye mezunudur.evli ve 2 cocuk babasıdır.turizm sigorta ve inşaat sektöründe kendi isini yapmaktadır

Devamını Oku

Teşkilat Başkan Yrd.

Murat KARA

Murat Kara 1983 Bursa/M.K.Paşa doğumludur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini M.K.Paşa da tamamlamıştır. Cumhuriyet Üniversitesi Müh. Fak. Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Otomotiv ve Beyaz Eşya sektörlerine profesyonel kalite kontrol hizmetleri veren yabancı menşeili bir şirkette Operasyonlar Müdürü pozisyonunda iş hayatına devam etmektedir. Evlidir.

Devamını Oku

Teşkilat Başkan Yrd.

Ömer Furkan Durmaz

1991 Bursa doğumludur. Açıköğretim fakültesi maliye bölümü 4.sınıf öğrencisi olup Özel sektörde şirket sahibidir Önceki dönemlerde gençlik kolları Altınşehir mahalle başkanlığı yapmış olup çeşitli STK larda yöntem kurulunda görev almıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Teşkilat Başkan Yrd.

Zeynep Kübra KARA

1996 Bursa doğumludur. İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü bitirmiştir. Halen İÜ AUZEF Çocuk Gelişimi lisans eğitimine devam etmektedir. Sağlık sektöründe fizyoterapistlik yapmaktadır. Önceki dönem Nilüfer İlçe Gençlik Kollarında görev almıştır. Bekardır.

Devamını Oku

Teşkilat Başkan Yrd.

Yadigar KARAMAN

1980 İstanbul doğumludur. Lise mezunu. Gıda sektöründe kendi işini yapmaktadır. Bekar ve iki çocuk annesidir

Devamını Oku

Yerel Yönetimler Başkan Yrd.

Mehmet KARAMAN

07.04.1994 Bursa Osmangazi doğumluyum. 2017 yılında İstanbul Beykent üniversitesi mühendislik mimarlık fakültesinden mezun oldum. Mimarlık yapmaktayım.Evliyim 1 çocuğum var.

Devamını Oku

Yerel Yönetimler Başkan Yrd.

Batuhan Barutçu

Batuhan BARUTÇU 1990 BURSA dogumlu ilkokul,ortaokul ve lise egitimlerini burada tamamlamis olup uludag universitesi teknik bilimler myoda sogutma iklimlendirme bolumune devam etmiştir.Çeşitli spor kluplerinde yoneticilik yapmis olup halen ALTINOVA spor klubu yenetim kurulu uyesidir.is hayatina insaat sektorunde devam etmektedir.evli ve bir cocuk babasidir.

Devamını Oku

Mali ve İdari İşler Başkan Yrd.

Vedat Okan Yıldız

1985 Şanlıurfa/Siverek doğumludur. Selçuk Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme ile Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Lisans , Yerel Yönetimler Önlisans mezunudur. İnşaat ve Elektrik-Elektronik sektöründe kendine ait firmada hizmet vermektedir. Önceki dönemlerde çeşitli STK'larda aktif görevler üstlenmiştir.Evli ve 1 çocuk sahibidir.

Devamını Oku

Sosyal İşler Başkan Yrd.

Tuba Er

İzmir doğumlu olup, aslen Bursa'lıdır.Uludağ Üniversitesi Gıda Teknikerliği mezunudur.Farklı STK'larda halen görevi devam etmektedir.Evli ve iki çocuk annesidir.

Devamını Oku

Sosyal İşleri Başkan Yrd.

Tuncay Yaman

1978 yılında Bursa'da doğmuştur.Bursa Şöförler Odası Yönetim Kurulu başkanlığının yanı sıra önceki dönemde Ak Parti Alaaddinbey Mahalle başkanlığı yapmıştır.Halen Beşevler Taksi Durağı başkanlığı ve aynı durakta esnaflık yapmaya devam etmektedir.Evli ve iki çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yrd.

Fecri Bilgin

1969 Muş doğumludur. Muş Endüstri Meslek Lisesi mezunudur.Kendi şirketinde halen görev almaktadır. Daha önce bazı STK'larda yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Ekonomi İşleri Başkan Yrd.

Mehmet Çağrı Ak

1988 Konya / Beyşehir doğumludur. Bilgi Üniversitesi İşletme / MBA mezunudur. Denetim ve Belgelendirme sektöründe faaliyet gösteren şirketinde iş hayatına devam etmektedir.

Devamını Oku

Tanıtım Medya Başkan Yrd.

Hüseyin Tuğrul

Hüseyin TUĞRUL 1987 Bursa doğumludur, Uludağ Üniversitesinde Mesleki Yüksek Okul öğrenimi görmüştür. Ayrıca İşletme Bölümü Lisans Mezunudur. Ticaret ile uğraşmaktadır. Önceki Dönemlerde Çeşitli STK’larda aktif görevler üstlenmiştir. Evli ve bir Çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Tanıtım Medya Başkan Yrd.

Yavuz DEMİR

1988 Bursa'da doğdu.Bilecik Üniversitesi mezunudur. Bahçeşehir Üniversitesi Yükseklisans mezunudur. Özel sektörde çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Tanıtım Medya Başkan Yrd.

Hakan ÖZELİF

1996 İzmir/Konak doğumludur.İlkokul,Orta ve Lise eğitimini Bursa da tamamlamıştır.İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Müh. Fak. Mimarlık Bölümünü bitirmiştir.Şuan aktif olarak kendi kurduğu firmasının başındadır.İnşaat,Gıda,Sigorta,Eğlence ve Hizmet Sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Devamını Oku

İlçe Sekreter Yrd.

Dilara Yavuz

2000 Bursa doğumlu. İmam Hatip lisesi mezunu. Üniversiteye hazırlanıyor. 2018-2020 Yılları arasında İlçe gençlik kollarında görev aldı.

Devamını Oku

bets10 giriş

1xbet üye ol