İlçe Başkanı

Eşref KUREM

Bursa/M.K.Paşa doğumludur.İlkokul, orta ve lise eğitimini Bursa da yapmıştır. İTÜ Sakarya Müh. Fak. Makina Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler MYO öğretim görevlisi olarak çalışmıştır ve aynı üniversitede yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamlamıştır.Halen ortağı olduğu bir şirkette iş hayatına devam ediyor. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Kadın Kolları Başkanı

Ecem YILDIRIM

1989 yılında Bursa’da doğmuştur. Ege Üniversitesi Kimya Mühendisi mezunudur. Plastik sektöründe bir fabrikada Ar-ge Yöneticiliği yapmaktadır. 2019-2023 yılı Nilüfer Belediye Meclis Üyesidir.

Devamını Oku

Gençlik Kolları Başkanı

Yunus Emre KARA

Aslen Erzurum'lu olan Yunus Emre KARA, 1994 yılında Bursa'da doğdu. Uludağ Üniversitesi Maliye Bölümünden mezun oldu. 2015 yılında İl Üniversiteler biriminde siyasete başladı. 2017 yılında AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları yönetiminde görev aldıktan sonra 2018 yılında AK Parti Nilüfer İlçe Başkanlığı görevine atandı. Nilüfer ilçesinde ticaret ile uğraşıyor.

Devamını Oku

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı

Nuri Uğurlu

1975 Trabzon doğumludur.Yükseklisans mezunudur.Özel eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir.Evli ve üç çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Teşkilat Başkanı

Mustafa Süngü

1975 Bursa doğumludur, Anadolu Ünv ;İşletme Fakültesi Muhasebe Finansman mezunudur. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. .Evli ve iki çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Seçim İşleri Başkanı

Asiye Bayram

Trabzon doğumludur. Doğu Akdeniz üniversitesi hukuk fakültesi mezunudur.Önceki dönem İlçe seçim işleri ile siyasi ve hukuki işler birim başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.Evli ve iki çocuk annesidir.

Devamını Oku

Sosyal Politikalar Başkanı

Fatoş Şahintürk

1977 Bursa Doğumludur. Lisans mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi Deulcom Internatıonal Uçuş Hostesliği eğitimi almıştır. Özel bir Havayolu şirketinde uçuş hostesliği yapmıştır. Uzun süre çeşitli bankalarda Özel Bankacılık ve Bireysel Bankacılık görevlerinde çalışmıştır. 3 yıl Sürücü Kursu Eğitmenliği yapmıştır. Halen bir mühendislik firmasında yönetici olarak çalışmaktadır. Çeşitli STK’larda gönüllü çalışmaya devam etmektedir. Nilüfer ilçe Kadın kollarında Ar-Ge Birim Başkanı olarak görev yapmıştır. Önceki dönem Nilüfer ilçe Kadın Kolları Başkanı olarak görev yapmıştır. Evlidir.

Devamını Oku

Mali ve İdari İşler Başkanı

Fahrettin Altunkaya

1964 Elazığ doğumludur.Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye mezunudur. Mali Müşavirlik mesleğini icra etmektedir.Önceki dönem İdari ve Mali İşler Birim başkanlığını yürütmüştür.Evli ve iki çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Tanıtım Medya Başkanı

Anzelha Nazlı Tan

Şanlıurfa doğumlu olup, Önlisans mezunudur.Eğitim sektöründe hizmet vermektedir.

Devamını Oku

Şanlıurfa doğumludur.
Çocuk gelişimi ve Eğitimi Mezunu Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler (ÖnLisans) 
Geçmiş Dönemlerde İlçe Kadın Kolları Yürütmede Görev almıştır.
B.T.S.O 59.Komite Eğitim Konseyi Üyesi görevine devam etmektedir
Özel Okul Eğitim Sektöründe Faaliyet Vermektedir .
Evli 1 çocuk Annesidir

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı

Furkan Alpaslan

1993 Bursa doğumludur, Beykent Üniversitesi Hukuk fakültesi mezunudur. İnşaat sektöründe faaliyet vermektedir. Evlidir

Devamını Oku

Yerel Yönetimler Başkanı

Hatice Gülşah Akat

Kütahya doğumludur. Trakya Üniversite Mimarlık mezunudur. İnşaat sektöründe hizmet vermektedir. Önceki dönemler Nilüfer Gençlik Kollarında yürütme kurulunda görev almıştır.

Devamını Oku

Ekonomi İşleri Başkanı

Mehmet Çağrı Ak

1988 Konya / Beyşehir doğumludur. Bilgi Üniversitesi İşletme / MBA mezunudur. Denetim ve Belgelendirme sektöründe faaliyet gösteren şirketinde iş hayatına devam etmektedir.

Devamını Oku

İlçe Sekreteri

Volkan Bahadır Koçak

1990 Bursa doğumludur, Yurt dışında Mekatronik lisans eğitiminden sonra AÖF Sosyoloji lisans eğitimi almaktadır. Özel eğitim ortaklığı bulunan aile şirketinde çalışmaktadır.

Devamını Oku

bets10 giriş

1xbet üye ol