İlçe Başkanı

Eşref KUREM

Bursa/M.K.Paşa doğumludur.İlkokul, orta ve lise eğitimini Bursa da yapmıştır. İTÜ Sakarya Müh. Fak. Makina Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler MYO öğretim görevlisi olarak çalışmıştır ve aynı üniversitede yüksek lisans ve doktora eğitimini tamamlamıştır.Halen ortağı olduğu bir şirkette iş hayatına devam ediyor. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Kadın Kolları Başkanı

Anzelha Nazlı Tan

Şanlıurfa doğumlu olup, Önlisans mezunudur.Eğitim sektöründe hizmet vermektedir.

Devamını Oku

Şanlıurfa doğumludur.
Çocuk gelişimi ve Eğitimi Mezunu Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler (ÖnLisans) 
Geçmiş Dönemlerde İlçe Kadın Kolları Yürütmede Görev almıştır.
B.T.S.O 59.Komite Eğitim Konseyi Üyesi görevine devam etmektedir
Özel Okul Eğitim Sektöründe Faaliyet Vermektedir .
Evli 1 çocuk Annesidir

Gençlik Kolları Başkanı

Bayram Ali Sayın

1995 Trabzon doğumludur. Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Serbest avukatlık faaliyeti gerçekleştirmektedir. Önceki dönem Nİlüfer İlçe Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Bekardır.

Devamını Oku

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı

Mert YILDIZ

1989 Bursa Osmangazi doğumludur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlamış ardından Uludağ Üniversitesi teknik bilimler MYO iklimlendirme, soğutma bölümüne devam etmiştir. Doğalgaz, enerji, mekanik, tesisat iş adamları derneği kurucu yönetim kurulu üyesidir. Çeşitli spor kulüplerinde yöneticilik yapmış, halen Altınovaspor yönetim kurulu üyesidir. İş hayatına doğalgaz ve ısıtma, soğutma sektöründe şirket sahibi olarak devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Teşkilat Başkanı

Nuri Uğurlu

1975 Trabzon doğumludur.Yükseklisans mezunudur.Özel eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir.Evli ve üç çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Seçim İşleri Başkanlı

Furkan Alpaslan

1993 Bursa doğumludur, Beykent Üniversitesi Hukuk fakültesi mezunudur. İnşaat sektöründe faaliyet vermektedir. Evlidir

Devamını Oku

Tanıtım Medya Başkanı

Gülizar ARAS

1984 Bursa doğumludur. Lisans mezunudur. Basın-Yayın ve Halkla ilişkiler alanında uzun yıllar çalışmıştır. 1.Kademe Satranç Antrenörü olup Satranç ve Akıl - Zeka oyunları öğretmenliği yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk annesidir.

Devamını Oku

Sosyal İşler Başkanı

Fatoş Şahintürk

1977 Bursa Doğumludur. Lisans mezunudur. Boğaziçi Üniversitesi Deulcom Internatıonal Uçuş Hostesliği eğitimi almıştır. Özel bir Havayolu şirketinde uçuş hostesliği yapmıştır. Uzun süre çeşitli bankalarda Özel Bankacılık ve Bireysel Bankacılık görevlerinde çalışmıştır. 3 yıl Sürücü Kursu Eğitmenliği yapmıştır. Halen bir mühendislik firmasında yönetici olarak çalışmaktadır. Çeşitli STK’larda gönüllü çalışmaya devam etmektedir. Nilüfer ilçe Kadın kollarında Ar-Ge Birim Başkanı olarak görev yapmıştır. Önceki dönem Nilüfer ilçe Kadın Kolları Başkanı olarak görev yapmıştır. Evlidir.

Devamını Oku

Yerel Yönetimler Başkanı

Serdal AKTAŞ

1985 Bursa doğumlu olup aslen Erzurumludur. Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. İnşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Çeşitli STK'ların yönetiminde görev almaktadır. Evlidir.

Devamını Oku

Ekonomik İşler Başkanı

Fahrettin Altunkaya

1964 Elazığ doğumludur.Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye mezunudur. Mali Müşavirlik mesleğini icra etmektedir.Önceki dönem İdari ve Mali İşler Birim başkanlığını yürütmüştür.Evli ve iki çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Mali ve İdari İşler Başkanı

Mustafa Süngü

1975 Bursa doğumludur, Anadolu Ünv ;İşletme Fakültesi Muhasebe Finansman mezunudur. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapmaktadır. .Evli ve iki çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı

Şeyma KARAATAY

1996 Bursa doğumludur. Hukuk fakültesi eğitimine devam etmektedir. Aynı zamanda eğitim sektöründe bulunmaktadır.

Devamını Oku

İlçe Sekreteri

Volkan Bahadır Koçak

1990 Bursa doğumludur, Yurt dışında Mekatronik lisans eğitiminden sonra AÖF Sosyoloji lisans eğitimi almaktadır. Özel eğitim ortaklığı bulunan aile şirketinde çalışmaktadır.

Devamını Oku

bets10 giriş

1xbet üye ol